Blijven bepaalde vragen je bezig houden, zijn er thema’s in je leven waar je tegenaan loopt of zelfs in vast zit? Is er een dierbare overleden en had je hem of haar nog zoveel willen zeggen?
Ik laat je graag kennismaken met de spirituele wereld; niet door er naar toe te gaan, maar door deze naar het hier te halen. Ik combineer het tastbare met het ontastbare en verklein zo de afstand tussen het aardse en het niet aardse. Nuchter, liefdevol en zonder te oordelen.
JE KUNT NIET MEER WORDEN DAN JEZELF, JE KUNT WEL MEER JEZELF WORDEN…
Mediumschap en de Natuur zijn binnen mijn praktijk verbonden met elkaar. Ik hoop jullie hiermee te inspireren en motiveren om je gevoel te volgen, jezelf te kunnen zijn en je te blijven verwonderen in de magie van het leven.
___________________
Wil je meer tijd voor jezelf, voor meer rust, meer balans en meer structuur in je leven? En zoek je een mooie vorm van reflectie?
Binnenkort start de cursus: NATUURLIJK-JIJ!
Verbind je met de cyclus van de natuur aan de hand van de Keltische jaarfeesten en volg je eigen natuurlijke pad.
Een cursus waarin we ons verbinden met de kracht uit de natuur en de kracht in jezelf. Herken en erken je eigen natuurlijke ritme aan de hand van de cyclus van de natuur.
Leer meer over de cyclus van de natuur met haar seizoenen, elementen, symboliek en hoe dit zorgt voor meer inzicht, structuur en ontspanning in je eigen leven.
8 live-bijeenkomsten in de natuur
52 weken online informatie over de jaarfeesten, seizoenen, elementen, zon en maan, symboliek, kruiden, tradities en rituelen.
De eerste bijeenkomst is op 31 januari!
waarbij we stil staan bij Imbolc: het wakker schudden van de Aarde en het wakker schudden van onszelf om ons voor te kunnen bereiden op de komende Lente.